Blog

Barbora Hazuchová chystá debutový album, zároveň chce pokračovať v štúdiu

5. FEBRUáRA 2017 by manager

Slovenská speváčka Barbora Hazuchová, ktorá sa dostala do povedomia ako finalistka speváckej súťaže SuperStar v roku 2015, avizuje po predstavení svojho druhého singla Vôbec prípravy debutového albumu. Vydať by ho chcela do konca roka, no momentálne ju čakajú študijné povinnosti, bude totiž maturovať.

 

„Dala som si nahratie albumu ako predsavzatie na začiatku roka. Každý rok si nejaké dávam a hovorím si, čo by som chcela dokázať. Človek tak má aspoň nejaké ciele a má na čo myslieť. Teraz som si povedala, že do konca roka by mohol vyjsť album. Už zbierame materiál,“ povedala Barbora Hazuchová v rozhovore, ktorý agentúre SITA poskytla po vydaní svojho druhého singla.

Popová všehochuť

Konkrétnu predstavu o skladbách, ktoré na albume prinesie, vraj zatiaľ nemá. „Chcem si nechať na tvorbu priestor, nech to má prirodzený vývoj. Za posledný rok sa dosť vecí zmenilo a aj na sebe vidím, že sa stále mením. Ťažko teda povedať, čo bude, ale teším sa na celý proces tvorby – keď príde inšpirácia a ľudia, s ktorými budeme spolupracovať… Mám rada náhody, preto nechcem dopredu veľa hovoriť,“ poznamenala 19-ročná rodáčka z Liptovského Mikuláša.

Ako však prezradila, album by chcela poskladať z rytmicky rôznorodých popových skladieb. „Budem rada, keď si na mojom albume každý nájde to svoje, keď tam bude aj veselá pesnička, aj smutnejšia, pomalšia, rýchlejšia, tanečnejšia. Celé to bude popovo ladené, ale pôjde zároveň o kombináciu všeličoho ďalšieho,“ uviedla Hazuchová.

Viac na:
http://hudba.zoznam.sk/spravy/03-02-2017-barbora-hazuchova-chysta-debutovy-album-popri-jeho-priprave-chce-zmaturovat/

LEAVE A REPLY