Blog

Novinka Barbory Hazuchovej dodáva ženám silu

5. FEBRUáRA 2017 by manager

Do štúdia radio.MAX zavíta mladá speváčka Barbora Hazuchová, ktorá predstaví svoj nový singel.

V pondelok, 29.1., privítame v našom štúdiu ďalšieho zaujímavého hosťa, Barboru Hazuchovú. Mladá speváčka sa zviditeľnila najmä v poslednej česko-slovenskej sérii Superstar, no po skončení súťaže naplno rozbehla svoju kariéru. Po úspechu minuloročného singlu Deň nocou prichádza s ďalšou novinkou, piesňou Vôbec.

Ako prezrádza Barbora, pieseň je o láske, no najmä o jej tienistej a boľavej stránke. „Pesnička má dodať silu tým ženám, ktoré boli alebo sú sklamané. Spočiatku to veľmi bolí, no čas rany zahojí a človek príde na to, že to tak všetko malo byť. Len je to o tom, ako sa s tým človek dokáže vysporiadať,“ vysvetlila speváčka obsah skladby. O text sa postaral gitarista a textár skupiny HEX Martin Žúži. Hudbu zložila Barbora so svojím priateľom, ktorý je zároveň aj gitarista.

S Barborou sa budeme rozprávať aj o tom, ako samotná skladba vznikala, ako ju ona sama vníma, nielen hudobne, ale i osobne a nazrieme aj do Barbokiných plánov pre rok 2017. Nalaďte si naše ranné vysielanie od 7:00 do 10:00 a dozviete sa viac!

Viac na:

http://www.radiomax.sk/index.php/article/90/novinka-barbory-hazuchovej-dodava-zenam-silu

LEAVE A REPLY